Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
Usługi Hydrauliczne Jarosław Sadowicz - PolskieFirmy.net
Usługi Hydrauliczne Jarosław Sadowicz - W 1995 roku w Poznaniu została założona działalność zajmująca się usługami hydraulicznymi. Posiadacz firmy-Jarosław Sadowicz angażuje się w każde prace zlecone przez.. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
61-055, Poznań
Dobrochny 11
Tel.: 602341117
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 782-101-21-20
O Firmie:
Od 1995 roku na naszym rynku specjalizacji hydraulicznej istnieje firma powołana przez Jarosława Sadowicz w Poznaniu. Lata doświadczenia i biegłość w zawodzie usług hydraulicznych pozwoliły..

 
Usługi Hydrauliczne Jarosław Sadowicz

Usługi Hydrauliczne Jarosław Sadowicz
Cena:
20 zł

Adres www:
Kategoria:
Usługi hydrauliczne
Przejdź do opisu
Przejdź do galerii
Opis:
Uczciwa organizacja hydrauliczna czynna od 1995 roku została utworzona za pośrednictwem Jarosława Sadowicz, tak, aby zaświadczać usługi przy drobiazgowych, jak i większych robotach, przy armaturach spojonych z starą techniką rodzaju stal, miedź, jak i współczesnymi: Hepworth, Kisan, TECE, Rehau, Wavin bądź Blanson.
Siedziba przytoczonych usług znajduje się w w mieście Poznań.

Branża dotycząca obsługi konsumenta w sprawach hydraulicznych ma obeznanego założyciela, który z wyrobionym podejściem a przede wszystkim sumiennością zdoła każdemu wyzwaniu. Dostarczane są usługi między innymi: od technicznych renowacji dotyczących kranów czy pękniętych wężyków, konserwacji nawet w sezonie grzewczym w blokach grzejników przez zamrożenie. Doświadczenie osiąga całkowitemu podłączeniu pralek i innych sprzętów, a również udrożnianiu rur oraz zupełnej kanalizacji. Generalne usługi są na dodatek powiązane z montażem instalacji kuchenek gazowych i białym montażem umywalek, kabin prysznicowych, toalet itp. a także innych instalacji wodnych, grzewczych i kanalizacyjnych w niemal wszystkich technikach.
Sfera postępowania organizacji prosperuje nie tylko w Poznaniu, ale również w okolicach.
Galeria:
Usługi Hydrauliczne Jarosław Sadowicz